Muž jedl 2 lžíce kokosového oleje denně. Výsledek je neuvěřitelný

Z posledních výzkumů se prokázalo, že kokosový olej produkuje při trávení ketony. Tyto organické sloučeniny účinkují preventivně proti Alzheimrově nemoci. Nyní probíhají další testy a pokud budou úspěšné, dojde nejspíše k revoluci v léčbě této choroby.

Autorkou této studie je doktorka Newport, která má s nemocí velmi osobní zkušenost. Její manžel trpěl právě touto nemocí a už mu kompletně dosluhovala i krátkodobá paměť. Léky už mu téměř nepomáhaly a tak se doktorka rozhodla, že nemoc porazí sama.

Produkce ketonů v těle způsobuje lepší přísun kyslíků do mozku, pomáhá při isochemických změnách a zmenšuje nádor. Buňky jsou schopny využívat ketony jako alternativní palivo, místo glukózy. To znamená, že v případě inzulínové rezistence, nebo extrémního hladovění, využije tělo ketony jako spolehlivý zdroj energie. Je to poslední možnost těla, jak udržet funkční buňky při životě.

Je tedy léčba kokosovým olejem funkční? Doktorka Neport uvádí, že byl její manžel již po 60-ti dnech znatelně aktivní a šťastný. A jediné co pro to udělal, bylo, že jedl 2 lžíce kokosového oleje denně. Její manžel začal více mluvit, byl více koncentrovaný a třes typický pro Alzheimerovu chorobu úplně vymizel.  Doktorka tvrdí, že léčba kokosovým olejem je bezesporu funkční.

Po roce se Steve zlepšil natolik, že vypadá jako úplně jiná osoba. Problém s komunikací samozřejmě nevymizel úplně, ale je mnohem menší. Celé tajemství spočívá v neustálém udržování ketonů v mozku. Nemoc se zpomalila a některé příznaky úplně vymizeli jen díky kokosovému oleji.
shutterstock_69849172
Kokosový olej

1 / 4 DALŠÍ FOTOGRAFIE ➔

 

 

Doporučené

loading...
error: Obsah je chráněn !!